Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mniszów

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Czuszów

Czuszów(Mniszów + 12 km)

75 000 zł1 600 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana pod zabudowę zagrodową w okolicach Proszowic. Oferujemy działkę rolno - budowlano w zacisznej i spokojnej okolicy w miejscowości Czuszów, gmina Pałecznica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Glewiec(Mniszów + 11 km)

115 000 zł1 416 m² 81,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela oferty Glewiec, gm. Koniusza. Działka budowlano-rolna o pow.: 1416 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Głęboka

Głęboka(Mniszów + 16 km)

1 040 000 zł195 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

| do sprzedania atrakcyjny dom w stanie surowym zamkniętym posadowiony na widokowej działce w miejscowości Głęboka. Nowoczesna bryła, bardzo funkcjonalny układ wnętrza i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom w stanie surowym otwartym Zabierzów Bocheński

Zabierzów Bocheński(Mniszów + 11 km)

720 000 zł247 m² 2 914,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wykonany w technologii drewnianej szkieletowej, o powierzchni całkowitej 247 m2. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Proszowice(Mniszów + 8 km)

400 000 zł55,15 m² 7 252,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

* zdjęcie należą do właściciela oferty 3 pokojowe mieszkanie z potencjałem, ul. Mikołaja Kopernika - Proszowice Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Swoszowice

Swoszowice(Mniszów + 21 km)

7 950 zł160 m² 49,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Mint property przezentuje na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m2 z ogródkiem i wiatą na samochód położony w rejonie ul. Myślenickiej, dzielnica Swoszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bodzanów

Bodzanów(Mniszów + 25 km)

77 000 zł2 100 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Bodzanów | Niepołomice | Wieliczka | Kraków Nowoczesna powierzchnia magazynowa w okolicy niepołomic i Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Niepołomice

Niepołomice(Mniszów + 17 km)

198 000 zł100 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do wynajęcia utwardzona działka przemysłowa z biurami - utwardzony plac o powierzchni 3,96 hektara ( 39 600 m2) - możliwość podziału działki i wynajęcia mniejszej powierzchni np. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Mniszów

Mniszów,małopolskie

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 400 m²

-dom pow. 140 m2, pustak, rok budowy 1969, -chlewnia pow. 180 m2 rok budowy 1972 cegła, -stodoła z garażem:pow. stodoły 220m2, garażu 60m2 rok budowy 1989 cegła, -szopa pow. 72m2 rok budowy 1962.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij